KONST / Litografier / Litografier 8652233
nr 865 2233
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Litografier, 3 st. Louis Bastin (1912-1979), barn, signerade och numrerade, motivet: 15x12 + 20x15
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:07:42
10/12 17:06:53
150 kr
10/12 23:45:00
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin
All världens barn (Lisa Larson)